Archiwum

czwartek, 8 października 2015

Zdrojowe Osiedle w Nałęczowie

Zdrojowe Osiedle w Nałęczowie Mamy przyjemność zaprezentować nowe przedsięwzięcie inwestycyjne realizowane w Nałęczowie. Kilkaset metrów od centrum uzdrowiska przy ulicy Wiercieńskiego powstaje Zdrojowe Osiedle– kompleks budynków wielorodzinnych w stylowej, pięknej architekturze, nawiązującej do nałęczowskich willi.

 

 

 

e97dd404bb93eaccf54ceaefbab84bac.jpg

Powstające Zdrojowe Osiedle będzie stanowić wraz z ciągami komunikacyjnymi i konieczną infrastrukturą bardzo nowoczesny, a jednocześnie stylowy, atrakcyjny dla mieszkańców i kuracjuszy zakątek Nałęczowa. Osiedle łączy prestiż i elegancję z funkcjonalnością i nowoczesnością. Spełnia oczekiwania zarówno osób poszukujących swojego mieszkania, jak również nabywców zainteresowanych inwestycją w wynajem mieszkań lub sezonowym ich wykorzystaniem. W powstających budynkach znajdą się lokale mieszkalne i usługowe o powierzchniach od 42 m2 do 108 m2. Cena lokali waha się od 5200 do 5500 zł/m2. Mieszkania sprzedawane są w standardzie deweloperskim. Inwestycja obejmuje także ciągi komunikacyjne, miejsca postojowe, ogrodzenie osiedla, zagospodarowanie terenów zielonych, małą architekturę, urządzenie terenów rekreacyjnych, wypożyczalnię sprzętu sportowego. Dzięki umowie łączącej Zdrojowe Osiedle z Uzdrowiskiem Nałęczów, każdy z mieszkańców otrzyma możliwość korzystania z pakietu uzdrowiskowego (zabiegi oferowane przez Uzdrowisko Nałęczów) na specjalnych, preferencyjnych warunkach.
Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych - luty 2016 r.

18f591b70cf9ef4df4ac6e68fa1913b8.jpg

Atuty Zdrojowego Osiedla to:
•    prestiżowa lokalizacja w znanym uzdrowisku
•    bardzo dobra infrastruktura, szkoły, sklepy, usługi, urzędy zlokalizowane niedaleko osiedla
•    wspaniała przyroda
•    w okolicy wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne (spacerowe, nordic walking, konne), baseny, usługi spa & wellness
•    komfort, bezpieczeństwo, usługa zarządzania najmem.

Położenie Zdrojowego Osiedla w Nałęczowie:
•    Park Zdrojowy  900 m
•    Stacja kolejowa Nałęczów 3 km
•    Sanktuarium w Wąwolnicy 3 km
•    Kazimierz Dolny 20 km
•    Lublin 23 km
•    Dojazd do węzła autostrady Warszawa-Lublin 12 km

64dd3c01d7d816d27a2bbf458018d973.jpg

Apartamenty w Zdrojowym Osiedlu w Nałęczowie to oferta dla osób ceniących nowoczesne wnętrza w stylowej architekturze, atrakcyjną lokalizację i wygodny dostęp do infrastruktury. Zakup lokalu w kompleksie Zdrojowe Osiedle w Nałęczowie jest interesującym rozwiązaniem dla osób:
•    planujących zamieszkanie na stałe w okolicach Lublina, poszukujących spokojnego, bezpiecznego azylu w pięknym miejscu,
•    aktywnie spędzających weekendy, lubiących wypady z przyjaciółmi, poszukujących własnego, dozorowanego miejsca do pobytu w czasie wakacji, ferii, świąt,
•    rozważających bezpieczną inwestycję w apartament lub lokal użytkowy do wynajęcia (przewidywany zwrot inwestycji 9 lat)

175559444c345a97b003f49232d228b7.jpg

Pierwszy etap realizacji Zdrojowego Osiedla zakłada budowę 6 stylowych, wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W budynkach zaplanowano 44 lokale mieszkalne i mieszkalno – usługowe. Budynki powstają według trzech oryginalnych projektów.

Na życzenie właścicieli we wszystkich budynkach zmieniony może zostać układ ścian działowych w lokalach. Na etapie powstawania budynków jesteśmy w stanie dopasować układ wnętrz, lub łączyć sąsiadujące lokale w większą całość. W przypadku zapotrzebowania na większy metraż oferujemy mieszkania w obrębie jednego poziomu, lub mieszkania dwupoziomowe.

0ba4c526f80277dce1bfc1b799357c41.jpg

Firma MAKK Development oferuje Państwu możliwość rozszerzenia podstawowej usługi deweloperskiej i przygotowanie mieszkania w standardzie „pod klucz”, a więc wykończenie i umeblowanie mieszkania w stopniu umożliwiającym prowadzenie najmu. Analiza rynku i doświadczenie pokazuje, iż koszt kompleksowego wykończenia i wyposażenia mieszkania kształtuje się na poziomie 1000 zł netto /m2.

Oferujemy naszym Klientom wsparcie w dziedzinie pozyskania finansowania na zakup nieruchomości. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi bankami oraz instytucjami finansowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przykładowy rzut mieszkania dwupoziomowego:

9d7c68337e03fda72e091d8fd6c0bc0b.jpg

 

Przykładowy rzut mieszkania jednopoziomowego:

904d3a2719d54bfa764d9df3c2a265ab.jpg

Nasz doradca kredytowy pomoże Państwu:
- w doborze optymalnego produktu finansowego,
- minimalizacji kosztów uzyskania kredytu
- skróceniu czasu oczekiwania na jego przyznanie
- w zgromadzeniu dokumentacji dla banku

Dodatkowo nasz doradca zdejmie z Państwa ciężar wielu formalności związanych z przygotowaniem wniosku kredytowego oraz będzie czynnie uczestniczył w procesie kredytowym.


Dodatkowe informacje: Krzysztof Lelek tel. 602 656 026

Pobieranie komentarzy

Proszę czekać...