Budowa domu, forum i porady budowlane

Forum budowlane - oczyszczalnia Trajdenis NV-1

powrót

Autor Wiadomość

krzychuszaj

krzychuszaj

Skąd?: Koszalin

Pierwszy post: 9 czerwca 2010

Nowicjusz NOWICJUSZ (<10)

Wysłany: śro, 9 czerwca 2010 o godz. 18:49
Temat postu: oczyszczalnia Trajdenis NV-1

witam wszystkich, chciałbym poruszyc tema przydomowych oczyszczalni ścieków, nie każdy ma komfort przyłaczenia sie do kanalizacji i wodąciągu na etapie budowy, pozostaje sprawa wykopania studni i sprawa oczyszczania odpadów bytowych, wiadomo że przy niedużej działce eko oczyszczalnia z drenażem odpada, zwykłe szambo jest drogie w eksploatacji

czy ktos zna temat, kupił i korzysta z oczyszczalniTrajdenis NV-1

jak tak to prosiłbym o oceny , spostrzeżenia, gdzie i zaile kupiliście ten produkt

doceniono 0 razy

doceń to
do góry

pok

pok

Skąd?: Olecko

Pierwszy post: 19 grudnia 2010

Wysłany: wto, 1 lutego 2011 o godz. 22:04
Temat postu: Odp: oczyszczalnia Trajdenis NV-1

Witam. Jestem na etapie szukania -oczyszczalnia  lub szambo. oczyszczalnia o której wspomniałeś kosztuje u nas około 7 tyś. +1500 zł za robociznę to tak zgrubsza. Zapewniano mnie o elastyczności ceny.

doceniono 0 razy

doceń to
do góry

Sesja

Sesja

Skąd?:

Pierwszy post: 25 maja 2012

Wysłany: nie, 27 maja 2012 o godz. 14:17

Myślę, że przydomowa oczyszczalnia ścieków to bardzo dobry pomysł. Bardziej ekonomicznie na przyszłość i lepiej dla środowiska. Choć z tego co się orientuje teraz nawet są produkowane szamba ekologiczne. Znam fajną firmę, która zajmuje się właśnie takimi zleceniami, co prawda ja akurat zamawiałem oczko (z którego jestem w 100% zadowolony), ale przeglądając ofertę widziałem właśnie, że mają także przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba itp. Rzadko można spotkać profesjonalną firmę, zwykle wszystkie odwalają fuszerki. Tutaj jednak mogę Wam zagwarantować, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. A mówię o firmie NARO. Pewnie część osób tutaj ją zna, bo to profesjonalna i dość rozpoznawalna firma na rynku. No i słynie z ekologicznego podejścia. A to ostatnio jest jak najbardziej na modzie. Firma ma też stronę internetową, więc możecie się zapoznać z dokładniejszymi informacjami nie wychodząc. Tutaj macie adres: szamba-baseny.com.pl

doceniono 0 razy

doceń to
do góry

oracz

oracz

Skąd?: Skoki

Pierwszy post: 24 lutego 2010

Bywalec BYWALEC (<300)

Wysłany: pon, 28 maja 2012 o godz. 00:00

Kolega Sesja uprawia tutaj reklamę i proponuję nie brać zbyt poważnie jego postu (zresztą wszystkie 3 jego dotychczasow posty są kopią tego samego tekstu).

doceniono 0 razy

doceń to
do góry

Mario89

Mario89

Skąd?: Łomianki

Pierwszy post: 6 sierpnia 2013

Beniaminek BENIAMINEK (<100)

Wysłany: pon, 26 sierpnia 2013 o godz. 15:58

pok napisał(a):

Witam. Jestem na etapie szukania -oczyszczalnia  lub szambo. oczyszczalnia o której wspomniałeś kosztuje u nas około 7 tyś. +1500 zł za robociznę to tak zgrubsza. Zapewniano mnie o elastyczności ceny.

Jeżeli się zastanawiasz między oczyszczalnią a szambo to wybór powinien być prosty  - przydomowa oczyszczalnia ścieków. Jest możliwość zamontowania ekologicznej oczyszczalni, z której woda nadaje się do ponownego użytku.

doceniono 0 razy

doceń to
do góry

Nanako

Nanako

Skąd?:

Pierwszy post: 13 listopada 2013

Beniaminek BENIAMINEK (<100)

Wysłany: śro, 27 sierpnia 2014 o godz. 12:03

<p class="quoteAuthor">krzychuszaj napisał(a):</p>

<blockquote>witam wszystkich, chciałbym poruszyc tema przydomowych oczyszczalni ścieków, nie każdy ma komfort przyłaczenia sie do kanalizacji i wodąciągu na etapie budowy, pozostaje sprawa wykopania studni i sprawa oczyszczania odpadów bytowych, wiadomo że przy niedużej działce eko oczyszczalnia z drenażem odpada, zwykłe szambo jest drogie w eksploatacji</blockquote>

<p></p>

W przypadku tego typu oczyszczalni polecam przeczytać http://www.aquaclear24.pl/ostrzegamy-przed-podrobkami/52 bo ostatnio sporo ludzi dało się nabić w butelke przez oszustów, same oczyszczalnie są dobre z tym, że jak ktoś w nie inwestuje to dobrze, żeby to zrobił przez normalną firmę. A nie kupował okazji za pół ceny, bo można się na tym przejechać. 

doceniono 0 razy

doceń to
do góry
  • Mistrz MISTRZ (>500)
  • Specjalista SPECJALISTA (>300)
  • Bywalec BYWALEC (>100)
  • Beniaminek BENIAMINEK (>10)
  • Nowicjusz NOWICJUSZ (<10)

Zarejestruj się

Korzystamy z danych zapisywanych w plikach cookies. Kliknij tutaj jeśli chcesz je zablokować.
Serwis monitoruje 7 point